LS5M100PWA00 Optical Transceiver Module Huawei Power Module 150W AC
LonRise Equipment Co. Ltd.
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
Brand Name : Huawei
Model Number : LS5M100PWA00
Certification : CE
Place of Origin : China
Model : LS5M100PWA00
Name : LS5M100PWA00 Huawei Power Module best price for ready to seal
Detail : 150W AC Power Module(Gray)
Product Code : LS5M100PWA00
Product Category : Power Module
Product Series : S5700
Rated Input voltage range : 100V AC to 240V AC, 50/60Hz
Maximum input voltage range : 90V AC to 264V AC; 47Hz to 63Hz
Input current : 3A
Contact Now
LS5M100PWA00 Huawei Power Module best price for ready to seal
LS5M100PWA00 Specifications
Part Number 02316783
Description 150W AC Power Module(Gray)
Attributes Hardware
Category Outsourcing
Product Line Networking
Product Family Switch
Product Category Power Module
Sub Product Family Campus Switch
Product Series S5700
EAN 6920702724681
UOM PCS
Input current 3A
Maximum output current 12.5A
Rated output voltage 12V
Maximum output power 150W
Weight 0.8kg
Pack Weight(kg) 1.2
Pack Volume(m^3) 0.005
Pack Dimension (D*W*H mm) 270*210*80
Typic Power(W) 13
LS5M100PWA00 Optical Transceiver Module Huawei Power Module 150W ACLS5M100PWA00 Optical Transceiver Module Huawei Power Module 150W AC
Product Tags:
150W AC Huawei Power Module
Optical Huawei Power Module
LS5M100PWA00 Optical Transmitter Module
Quality LS5M100PWA00 Optical Transceiver Module Huawei Power Module 150W AC for sale
LS5M100PWA00 Optical Transceiver Module Huawei Power Module 150W AC Images